Реконструкція мережі водогону в селі Шутнівці

Дата: 16.07.2020 12:16

Забезпечення жителів нашої громади питною водою є одним із найактуальніших питань над яким працює виконавчий комітет Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

Саме тому, в рамках робочої поїздки 16 липня сільський голова Руслан Нестеров відвідав село Шутнівці, де перевірив хід виконання ремонтних робіт з реконструкції водогону. В ході ремонтних робіт проведено заміну понад 100 м центрального водогону, 150 м відгалужень від центрального водогону та підведено мережу водогону ще до чотирьох житлових будинків, в яких не було водопостачання.

Сільський голова висловлює подяку завідувачу сектору житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Ярославу Словінському за оперативність у реагуванні та організацію роботи, ремонтній бригаді і особисто Анатолію Талащуку, депутату Олегу Гаю і всім небайдужим громадянам за співпрацю та допомогу у вирішенні актуальних питань благоустрою села Шутнівці.