Ремонт водогону в селі Шутнівці

Дата: 20.07.2020 15:26

Завершуються роботи з повноцінного забезпечення питною водою мешканців села Шутнівці Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

17 липня в ході робочої поїздки сільський голова Руслан Нестеров перевірив стан та якість виконання ремонтних робіт щодо заміни частини центрального водогону та його відгалужень в селі Шутнівці по вулиці Чкалова.

Руслан Олегович наголосив, що забезпечення жителів нашої громади питною водою є одним із найактуальніших питань над яким працюють комунальні служби сільської ради.

Слід наголосити, що ремонтні роботи проведено у стислі терміни і сільський голова висловлює подяку завідувачу сектору житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Ярославу Словінському за оперативність у реагуванні та організацію роботи, ремонтній бригаді і особисто Анатолію Талащуку, депутату Олегу Гаю і всім небайдужим громадянам за співпрацю та допомогу у вирішенні актуальних питань благоустрою села Шутнівці.