Робоча нарада

Дата: 20.07.2020 16:24

20 липня у відповідності до плану роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради сільський голова Руслан Нестеров разом із заступником сільського голови з гуманітарних питань Павлом Довгополом провели робочу нараду з питань організації, проведення та корегування форми та змісту культурно-масових заходів із відзначення державних, релігійних свят та знаменних подій, які заплановані в об’єднаній громаді протягом липня-серпня 2020 року, в умовах дотримання вимог карантинних заходів. Нарада пройшла за участю старост, керівників структурних підрозділів та комунальних служб сільської ради.

В ході наради узгоджено механізм організації та проведення святкування Дня прапора, Дня незалежності та циклу релігійно-громадських свят у населених пунктах об’єднаної громади, а саме День села.