Карта розвитку громади – будуємо майбутнє нашої громади разом !

Дата: 21.07.2020 10:38

20 липня у Слобідсько-Кульчієвецьку сільську раду завітав регіональний координатор ВІ «Активна Громада» Кам’янець-Подільського Славко Полятинчук.

У зустрічі, крім сільського голови Руслана Нестерова, взяли участь заступник сільського голови Павло Довгопол, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Сендзюк, начальник відділу загальної та організаційної роботи Наталія Похольчук, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Віталій Заклевський.

Зустріч пройшла у невимушеній, конструктивній обстановці, під час якої пан Славко презентував представникам сільської ради основні напрямки діяльності ВІ «Активна Громада» на Кам’янеччині. Акцентував увагу на реалізації проєкту «Задай курс владі» в рамках якого і буде сформована «Карта розвитку громади». За підсумками зустрічі підписано меморандум про співпрацю.