Продовжуємо благоустрій: оновлення дитячих майданчиків на території громади

Дата: 27.07.2020 14:20

Наразі заплановано роботи щодо благоустрою дитячого майданчика в селі Оленівка. 27 липня, в рамках робочої поїздки в село Оленівка, сільський голова Руслан Нестеров разом із заступником Павлом Довгополом та депутатом сільської ради Євгенією Пахолюк відвідали дитячий майданчик, де провели огляд ігрового обладнання, визначили його стан на відповідність вимогам створення безпечних умов для перебування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

За дорученням сільського голови Руслана Нестерова та у порядку реагування на звернення жителів села Оленівка, Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада придбає необхідні для завершення робіт з благоустрою дитячого майданчика будівельні матеріали (фарбу, цемент, тощо).