Ремонт дороги в селі Шутнівці

Дата: 29.07.2020 15:59

Чи не найбільшою проблемою сталого економічного розвитку Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної громади є стан наших доріг.

Саме тому, 28 липня сільський голова Руслан Нестеров разом із завідувачем сектором житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Ярославом Словінським та депутатом Олегом Гаєм  відвідали село Шутнівці, де саме зараз проводиться поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Чкалова, Покришкіна.

«На сьогодні ми розробили власний перспективний план відновлення автошляхів нашої громади та займаємось питанням щодо залучення фінансового, матеріально-технічного ресурсу для подальшого розвитку дорожньої інфраструктури ОТГ. Необхідно наголосити, що роботи з відновлення дорожнього покриття у відповідності до технічно-експлуатаційних вимог будуть продовжуватись і надалі», -зазначив сільський голова Руслан Нестеров.