Інформація до уваги жителів громади

Дата: 30.07.2020 13:39

З метою покращення якості обслуговування жителів Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, щодо збирання і зберігання твердих побутових відходів, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних норм сільська рада придбала пластикові сміттєві баки, а саме:

- ємкістю 120 л -  (210 шт);

- ємкістю  240 л-  (44 шт).

28 липня жителям об’єднаної громади, у яких був заключений договір з комунальним підприємством «Слобідсько-Кульчієвецьке» «Про надання послуг з поводження з побутовими відходами» розпочато передачу у користування пластикових контейнерів. При роз приділенні контейнерів об’єм (величина) відповідала кількості осіб зазначених у договорі, які проживають за певною адресою.

Слід наголосити, що це тільки перший етап забезпечення жителів громади сучасними, комфортними засобами зберігання побутових відходів.

Надалі, у найближчих планах сільської ради забезпечити відповідними контейнерами всіх абонентів КП «Слобідсько-Кульчієвецьке», які проживають на території громади.

Директор комунального підприємства «Слобідське-Кульчієвецьке»

Андрій МЕЛЬНИК.