Випуск в Баговицькому ліції

Дата: 31.07.2020 13:18

Випускники 2020 року стали першим шкільним випуском, який завершив середню школу в режимі онлайн.

Днями у Баговицькому ліцеї відбулося вручення одинадцятикласникам свідоцтв про повну загальну середню освіту. Привітати випускників завітало керівництво Слобідсько-Кульчієвецької громади.

Руслан Олегович, сільський голова, побажав від щирого серця випускникам сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою мрію і теплі дитячі спогади.

Начальник відділу освіти, Олена Сергіївна, вітаючи, бажала віри у завтрашній день, надії на власні сили, не розгубити вдячність і доброту, не забувати про батьківський дім, де завжди чекають і люблять.

Найбільш хвилюючою була мить вручення свідоцтв випускникам, адже до цього дня було 11 років сумлінного навчання. А Олександру Шевчуку, стипендіату сільського голови, вручено Золоту медаль за високі досягнення у навчанні.

На завершення сільський голова подякував батькам за гарне виховання дітей, розуміння, активну участь у житті школи та громади.