Освячення каплиці на честь Нерукотворного Образу Ісуса Христа в селі Мукша Китайгородська!

Дата: 03.08.2020 16:28
Кількість переглядів: 39

3 серпня в селі Мукша-Китайгородська по вулиці Інтернаціональній була освячена новозбудована каплиця на честь Нерукотворного Образу Ісуса Христа! Таїнство освячення проводив Феодор, митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький, який очолює Кам'янець-Подільську єпархію УПЦ.

Культова споруда була збудована з благословення архіпастиря митрополита Феодора, за сприяння і підтримки сім’ї Коблі та жителів мікрорайону Сонячний села Мукша Китайгородська.

В свою чергу віряни висловлюють щиру подяку сільському голові Руслану Нестерову, депутатському корпусу за сприяння у виділенні земельної ділянки під будівництво даної культової споруди, та всім небайдужим громадянам, які сприяли та підтримували зведення каплиці.