Привітання з Днем народження для заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Савицької Оксани Анатоліївни

Дата: 05.08.2020 11:02

Шановна Оксано Анатоліївно, прийміть сердечні вітання з Днем народження!

Завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду, виваженим рішенням, злагодженій роботі і результативним діям, наша громада розвивається, зберігаючи свою самобутність, неповторність, багату історію і культурні традиції.

Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і інноваційні рішення.

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег. Нехай доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З повагою та найкращими побажаннями,

сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.