Привітання для соціального працівника відділу соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) та депутата Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Батринюк Ірини Іванівни

Дата: 06.08.2020 09:43

Шановна Ірино Іванівно, прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди особистого свята – Дня народження!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаю Вам здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і гарного настрою!

Зичу, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи приносили гарні результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою та найкращими побажаннями,

сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.