Система БПД проводить Instagram-челендж до Дня Незалежності

Дата: 20.08.2020 12:02

З 17 по 24 серпня 2020 року система безоплатної правової допомоги проводить Instagram- челендж до Дня Незалежності України #незалежністьзБПД.

Мета акції – популяризувати серед читачів, насамперед молоді, почуття патріотизму, сприяти розвитку в суспільстві національної свідомості.

Що потрібно зробити, аби долучитися? Все просто!

• мати відкритий акаунт в Instagram

• мати підписку на сторінку «Безоплатна правова допомога» @ualegalaid

• завантажити патріотичне фото або відео у сторіз із хештегами #незалежністьзБПД

• додати текст, що особисто для вас означає «незалежність»

• позначити сторінку «Безоплатна правова допомога» в Instagram https://bit.ly/3481v82

На цю сторінку робитиметься репост усіх фото та відео, автори яких виконали умови челенджу.

Кількість постів необмежена.

По завершенні челенджу, за допомогою програми Random, з усіх учасників буде обрано п’ять випадкових акаунтів. Переможці отримають сувенірні подарунки від Координаційного центру з надання правової допомоги.

* * *

Безкоштовні консультації з правових питань, роз'яснення законодавства (для всіх без винятку осіб), а також безоплатні послуги захисту та представництва в суді (для незахищених верств населення) можна отримати в центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги й бюро правової допомоги.

Проконсультуватися та дізнатися адресу найближчої точки доступу до безоплатної правової допмооги можна за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги в Україні; цілодобово та безкоштовно в межах України).