День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2020 11:18

Шановні жителі та гості Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади !

23 серпня, щороку у переддень Дня незалежності ми відзначаємо  загальнонаціональне свято - День Державного Прапора України.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України, найвища національна святиня. Коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн наші серця сповнюються гордістю за рідну країну.

Від колективу Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, депутатського корпусу та від себе особисто сердечно вітаю Вас із цим великим святом.

Бажаю всім миру, щастя, благополуччя, успіхів у всіх починаннях на благо України і нашої громади! Нехай мрія про краще майбутнє надихає нас нові звершення та добрі справи, в ім’я соборної незалежної, демократичної, процвітаючої України. Перед нами складні й великі завдання. Але, я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави та процвітання нашої громади.

З повагою,

сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.