Відбулося засідання постійних комісій при сільській раді

Дата: 01.03.2018 16:23

1 березня відбулося засідання постійних комісій при Слобідсько-Кульчієвецькій сільській раді об’єднаної територіальної громади за участі  секретаря сільської ради Андрія Войцеховського. Під час роботи обговорювалися питання, внесені на розгляд 4 сесії VII скликання. Робота розпочалася з обговорення програм, які планується затвердити аби громада мала можливість ефективно розвиватися.  Серед найбільш важливих програм: Програма соціально-економічного та культурного розвитку Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради на 2018 рік; Програма та відповідне Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради; Програма зовнішнього освітлення населених пунктів Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради на 2018-2020 роки та інші. Кожна розроблена програма була детально та обґрунтовано роз’яснена. Про зміни до сільського бюджету на 2018 рік доповідала в.о. начальника відділу фінансів Неоніла Федик.

Фото без опису Провівши аналіз Неоніла Павлівна озвучила депутатському корпусу, що за рахунок збільшення показників сільського бюджету планується направити кошти на фінансування програми надання разової матеріальної допомоги громадянам, які проживають та зареєстровані на території ОТГ; виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію водогону в с.Велика Слобідка, ремонт та реконструкцію клубу в с.Велика Слобідка, системи опалення та каналізації будинку культури в с.Слобідка Кульчієвецька; на оплату енергоносіїв. Жваве обговорення викликало питання про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність сільської ради. З 1 лютого рішення про надання ділянок,   буде прийматися виключно депутатами сільської ради, а не будь-яким іншим органом влади. Це та низку земельних питань доповідав начальник відділу земельних ресурсів Вадим Марценюк.