Мукшо Китайгородський ліцей

Дата: 15.09.2020 17:05

Навчальний рік – це початок нового етапу в плідній роботі педагогів, осягнення учнями законів науки та суспільного життя, дивного світу знань та відкриттів.

Підготовка школи до навчального року, її функціонування неможливе без турботи та допомоги керівників громади.

15.09.2020 року Мукшо Китайгородський ліцей відвідали сільський голова Руслан Нестеров, його заступник Павло Довгопол, начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Сендзюк.

Оглянувши територію, приміщення навчального закладу, Руслан Олегович, ще раз акцентував увагу на забезпеченні роботи санвузлів та котельні в осінньо-зимовий період. Особлива увага приділена роботі медичного персоналу освітнього закладу, дотриманню вимог санітарно-епідеміологічного режиму, що має надважливе значення в цей час поширення пандемії COVID 19, адже в навчальному закладі навчаються 157 дітей нашої громади.