Будівництво капітальної огорожі біля храму Святого великомученика Димитрія Солунського в селі Оленівка

Дата: 25.09.2020 12:27

Особлива увага Слобідсько-Кульчієвецькою сільською радою приділяється благоустрою територій, які відносяться до відання місцевих християнсько-релігійних громад.

Так, 25 вересня 2020 року за сприяння та підтримки сільського голови Руслана Нестерова розпочато роботи щодо будівництва капітальної огорожі біля храму Святого великомученика Димитрія Солунського в селі Оленівка.

«Для жителів Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної громади роботи з благоустрою та розбудови інфраструктури, яка відноситься до відання місцевих храмів – є важливою справою, яка свідчить про повагу до національно-культурних традицій. Хочу подякувати приватному підприємцю Ігорю Фурману, депутату сільської ради Євгенії Пахолюк та всім небайдужим жителям нашої громади, хто робить світ навколо кращим, адже в єдності наша сила і тільки спільними зусиллями робляться добрі справи», - зазначив сільський голова Руслан Нестеров.