27 вересня 2020 року свій 90-річний ювілей святкує жителька села Велика Слобідка Марія Григорівна Тимчук

Дата: 27.09.2020 17:35

З хвилюванням приймала вона теплі вітання та подарунки від сільського голови Руслана Нестерова, заступника сільського голови Павла Довгопола та старости Устянського старостату Юрія Сидорука, які відвідали та привітали ювілярку з 90-річчям!

Вітаючи ювілярку, очільник громади подякував за багаторічну працю на сільськогосподарській ниві та зазначив, що такий ювілей — дуже важлива і значима подія для нашої громади. Адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

«Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаю Вам міцного здоров’я, розуміння та турботи від рідних і близьких людей та довголіття»- сказав Руслан Олегович.