Поточний ремонт водонапірної вежі в селі Станіславівка

Дата: 28.09.2020 13:23

28 вересня сільський голова Руслан Нестеров перебував з робочим візитом в селі Станіславівка, де проводиться поточний ремонт водонапірної вежі.

Як наголосив сільський голова, - першочерговим завданням Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради на поточний рік визначено максимально ефективно організувати роботу щодо водозабезпечення населених пунктів. Поряд із будівництвом та реконструкцією водогонів у кількох селах громади стоїть завдання забезпечити належне функціонування уже діючих водонапірних башт. Адже, важливою частиною системи автономного постачання води із забезпеченням регулювання напору є водонапірна вежа. Якісна та безперебійна робота споруди залежить напряму від своєчасного проведення технічного обслуговування і ремонту.

Слід зазначити, що роботи проведено із дотриманням всіх технічних вимог, а саме: перед фарбуванням водонапірної вежі проведено обробку спеціальним розчином для видалення іржі та старої фарби, далі проведено ґрунтовку та фарбування відповідною фарбою. Трудомісткий процес проводився вручну.

Сільський голова висловлює особисту щиру подяку директору Врубловецької гімназії Олександру Сенькову та свідомим жителям села Станіславівка, які приймали активну участь в проведенні даного заходу.