Благоустрій території - запорука комфортного життя

Дата: 28.09.2020 13:25

Продовжуються роботи з благоустрою подвір’я сільського клубу села Боришківці, а саме: встановлюється капітальна огорожа, оновлюються сходи. Станом на 28 вересня завершено роботи з бетонування площадки перед сільським клубом та пішохідної доріжки, встановлено дві лавки для відпочинку громадян та проведено роботи з благоустрою зупинок громадського транспорту.

За підсумками робочої поїздки в село Боришківці, Руслан Олегович зазначив, що сьогоднішню інспекцію проведено з метою перевірки якості проведення та дотримання термінів виконання ремонтних робіт. Адже, зовнішній благоустрій територій наших сіл відіграє важливу соціальну та екологічну роль для розвитку Слобідько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади та має велике значення для позитивного, комфортного життя наших жителів.

Сільський голова висловлює особисту подяку депутату сільської ради Василю Рачинському та свідомим жителям села за активну громадську позицію у вирішенні питань благоустрою села Боришківці.