14 жовтня в Україні відзначаються велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України!

Дата: 14.10.2020 08:33

Сердечно вітаю Вас, з цими величними святами.

Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила Український народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі. Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла».

Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного здоров’я.

Нехай Мати Божа вкриває Вас своїм покровом, нехай мир буде добрий, нехай кожен день буде щасливий, нехай кожна справа обертається благом, нехай кожна думка буде світлою і веде до радості.

З повагою та найкращими побажаннями,

голова Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади

Руслан Нестеров.