Засідання ХХХІІІ позачергової сесії сьомого скликання Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Дата: 20.10.2020 14:49

20 жовтня відбулось пленарне засідання ХХХІІІ позачергової сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, останнє в роботі депутатів сьомого скликання. Перед початком роботи сільський голова Руслан Нестеров подякував депутатському корпусу сільської ради за активну співпрацю та плідну роботу у вирішенні питань розбудови Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

В роботі сесії взяли участь заступник сільського голови з гуманітарних питань Павло Довгопол, секретар сільської ради та виконавчого комітету Андрій Войцеховський, начальники структурних підрозділів сільської ради.

До порядку денного сесії було винесено 168 питань. Особливу увагу було приділено питанням звіту про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2020 року і внесенню змін до сільського бюджету на 2020 рік та розглянуто низку актуальних питань з провідних напрямків забезпечення життєдіяльності нашої громади.