День пам’яті жертв голодоморів 2020: дата вшанування загиблих та скорботні заходи

Дата: 27.11.2020 12:41

У Слобідсько-Кульчієвецькій сільській раді до Дня пам’яті жертв голодомору, який відзначається щороку у четверту суботу листопада, відбудуться жалобні заходи, а саме: поминальні панахиди, реквієми та традиційні акції «Засвіти свічку».

Так, 27 листопада з метою вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років на території села Мукша Китайгородська біля меморіалу жертв Голодомору та політичних репресій за участю представників Слобідськ-Кульчієвецької сільської ради, Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації проведено жалобний мітинг-реквієм та покладання квітів.

28 листопада буде оголошено хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів, а також проведено загальноукраїнську акцію «Засвіти свічку». У цей час кожен громадянин може долучитися до акції та встановити свічку на підвіконні.

Пам'ятаємо…