Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура вживає заходів для протидії незаконній вирубці лісу та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності

Дата: 19.01.2021 12:46
Кількість переглядів: 470

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням мешканця с.Дерев’яне Кам’янець-Подільського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.1,2 ст.246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу на території природно-заповідного фонду вчинена повторно).

Досудовим розслідуванням встановлено у 2018 році житель с.Дерев’яне Кам’янець-Подільського району, перебуваючи поблизу с.Привітне, Кам’янець-Подільського району, вчинив незаконну порубку дерев в лісі, що знаходиться на території природно-заповідного фонду, завдавши своїми протиправними діями довкіллю матеріальної шкоди на загальну суму понад 22 тис.грн.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинуваченого засуджено до покарання у вигляді 1 року позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України особу звільнено від відбування покарання з випробуванням та встановлено іспитовий строк тривалістю 1 рік.

 

 

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора