Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Діяльність ДПІ

Дата: 15.03.2021 16:55
Кількість переглядів: 261


СПІВПРАЦЯ ПЛАТНИКІВ З ПОДАТКІВЦЯМИ

З метою привертання уваги платників податків на необхідність та своєчасність декларування доходів, отриманих протягом 2020 року,  застосування РРО (програмних РРО) фізичними особами – підприємцями та запровадження електронного документообігу, податківці Кам’янець –Подільської ДПІ винаходять креативні методи доведення інформації до свідомості спільноти.
Так, працівники інспекції разом з начальником Ігорем Бєлком, зустрілись з  керівниками громадських організацій  та фізичними особами - підприємцями  на  території  Центрального ринку.  
Податківці провели  роз’яснювальну роботу щодо  вчасного подання Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік та зауважили, що  від відповідального ставлення до вимог законодавства і своєчасного виконання конституційного обов’язку громадянами залежить економічний розвиток держави, її фінансова безпека та рівень соціального захисту. 
 Під час спілкування з учасниками зустрічі обговорювалися питання щодо  новації у сфері застосування РРО, програмних РРО спрямовані, перш за все, на захист легального бізнесу та виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та безконтрольного обігу товарів. Також можливість скористуватися електронними сервісами ДПС України для подання звітності та сплати податків, проведення звірки взаєморозрахунків з бюджетом та отримання адміністративних послуг.       
 Але чимало запитань виникло в підприємців щодо   відтермінування  обов'язкового застосування РРО (програмних РРО) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку першої-третьої групи.            
Спілкуючись з платниками,  податківці безкоштовно розповсюджували листівки про порядок декларування доходів громадян та  основні  моменти застосування  РРО/ПРРО. 
Така форма співпраці податківців надає можливість ще більше порозумітись з платниками податків та громадянами міста і району.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора