Житель міста Кам’янця-Подільського, який викрав велосипед, поніс кримінальну відповідальність за скоєне

Дата: 30.03.2021 17:36

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який таємно викрав велосипед.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом окружної прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що один із місцевих жителів перебуваючи біля входу до магазину ТОВ «АТБ-Маркет», що по вулиці Першотравнева 9, в м.Кам’янець-Подільський, помітивши велосипед, який знаходився біля смітникового баку, поряд входу до вищевказаного магазину прийняв рішення про його таємне викрадення.

Тоді ж, скориставшись відсутністю власника вказаного велосипеду, шляхом його буксирування руками, умисно, таємно викрав велосипед вартістю 703 грн., та розпорядився в подальшому викраденим майном на власний розсуд.

Обвинувачений свою вину визнав повністю та відшкодував завдані збитки.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді громадських робіт.