НАПОЛЮВАЛИ

Дата: 31.03.2021 13:37

28.03.2021 Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції за процесуального керівництва Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 248 КК України.

Зокрема,  незважаючи на те, що в даний час на всій території країни полювання заборонено, 28 березня поточного року  працівниками Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області на території Кам’янець-Подільського районну було зупинено автомобіль,  в ході огляду якого виявлено нарізну мисливську зброю, патрони до неї та стріляні гільзи, а також частину туші  косулі європейської.

Наразі  триває досудове розслідування,  згідно санкції ч.1 ст.248 Кримінального кодексу України за вчинене  діяння винним особам загрожує покарання в виді  обмеження волі на строк до 3-х років.