A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За втручання Кам’янець-Подільської окружної прокуратури збільшено щорічний розмір орендної плати, яка надходитиме до бюджету Оринінської сільської ради  

Дата: 13.04.2021 11:51
Кількість переглядів: 207

 

 

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, продовжують активну роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Так, Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою виявлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельної ділянки водного фонду.

Встановлено, що на підставі розпорядження Камянець – Подільської районної державної адміністрації передано в оренду близько 15 га земель водного фонду (ставок), розташованої на території с. Кадиївці.

За використання землі орендар сплачував до бюджету визначену договором орендну плату в сумі 2484 тис. грн. в рік.

Водночас нормативна грошова оцінка землі на цей час суттєво змінилась. Тому відповідно до вимог податкового та земельного законодавства розмір плати за землю цієї категорії підлягав перегляду.

У зв’язку із цим Кам’янець-Подільська окружна прокуратура звернулась з позовною заявою до Кам’янець –Подільського міськрайонного суду про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду. Так, згідно рішення суді від 02.04.2021 внесено зміни до договору оренди. Згідно яких орендна плата становитиме 24289 грн.в рік.

Відтак, за втручання органів прокуратури річний розмір орендної плати за використання цієї ділянки збільшено на 22 тис. гривень.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора