Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Прокуратура вимагає допоставити державному закладу бензин на суму понад 20 тисяч гривень

Дата: 15.04.2021 10:43
Кількість переглядів: 272

 

 

Прокуратурою, реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, встановлено, що за результатами публічних торгів один із суб’єктів господарювання зобов’язувався поставити навчальному закладу м. Кам’янця-Подільського 20 000 літрів пального.

Так, у березні минулого року тендерним комітетом закладу визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір поставки бензину.

Відповідно до умов правочину загальна вартість товарної продукції склала 408 тис. грн.

Водночас, через місяць після цього, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальні обсяги пального, що планується закупити, зменшено. При цьому, після внесення змін щодо обсягів закупівлі ціна договору лишилась сталою.

Таким чином, протиправно збільшено ціну за одиницю товару, що не відповідає вимогам тендерної документації.

Разом з тим, згідно інформації Торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на бензин з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились у бік зменшення.

З метою припинення порушень законних інтересів держави Кам’янець-Подільська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про зобов’язання допоставити товар відповідно до договору поставки товару.

Таким чином, окружною прокуратурою продовжується активна роботу щодо захисту інтересів держави при використанні бюджетних коштів у сфері публічних закупівель.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора