Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у державну власність повернуто земельну ділянку в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища

Дата: 15.04.2021 14:02
Кількість переглядів: 253

 

 

Місцевою прокуратурою приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності, в тому числі земель водного фонду.

Встановлено, що у 2007 році Устянською сільською радою незаконно передано у приватну власність місцевому жителю земельну ділянку, для ведення садівництва, яка розташована на землях водного фонду в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

За позовом виконувача обов’язків прокурора Кам’янець-Подільського району в інтересах держави судом визнано незаконним та скасовано рішення Устянської сільської ради, визнано недійсним свідоцтво про право власності на земельну ділянку, а також зобов’язано повернути в державну власність земельну ділянки, площею 0,0959 га, надану для ведення садівництва, яка розташована в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища та відноситься до земель водного фонду.

06.04.2021  завдяки вжитим заходам в порядку нагляду місцевої прокуратури за реальним виконанням рішення Кам’янець-Подільського міськрайонного суду за позовом виконувача обов’язків прокурора Кам’янець-Подільського району в інтересах держави в особі Хмельницької ОДА до Кам’янець-Подільської РДА, Іванова В.К., Сосули С.Ш. про визнання незаконним та скасування розпоряджень, визнання недійсним державного акту на право власності на земельні ділянки, зобов’язання повернути земельні ділянки виконано рішення  суду та в державну власність повернуто земельну ділянку площею 0,0959 га розташована в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища та відноситься до категорії земель водного фонду, що розташована за межами населеного пункту с. Баговиця Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

 

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура

15.04.2021

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора