У Великій Слобідці водопостачання відновлено

Дата: 26.04.2021 15:13

Фото без описуНа минулому тижні сільський голова Юрій Волощук двічі побував у с.Велика Слобідка. Екстренні виїзди стосувалися вирішення проблем водопостачання у селі. Через пориви в мережі без води залишилися частина домоволодінь та місцевий дитячий садочок. Ремонтно-налагоджувальні роботи виконувалися під наглядом інженерів та за підтримки депутата сільської ради Валерія Успенського. В результаті запущено другу свердловину і омріяна вода з’явилася в кранах людей. Через відсутність водозабезпечення жителі відчували побутові труднощі і з нетерпінням чекали на його відновлення.

Зі свого боку спеціалісти наголошують, що кількість аварій водогону було б менше, якби домогосподарства встановлювали прилади обліку. Це б убезпечило від неконтрольованого використання води населенням та збалансувало систему водопостачання.

Це тільки частина робіт, необхідних для безперебійного водопостачання села. Водні комунікації відпрацювали свій термін придатності, тож капітальний ремонт на часі.