В Баговиці та Боришківцях прибирали кладовища

Дата: 26.04.2021 16:36

Лічені дні залишилися до Пасхального свята. Мешканці с.Баговиця не втрачали час і вийшли на прибирання сільського кладовища. До толоки приєдналася значна частина населення. Завдяки такій згуртованості місця поховання оперативно очистилися від сміття та заростів.

Чим більше рук – тим чистіша громада. Спільною працею жителі вкотре доводять цей популярний вислів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНе всюди жителі проявили ентузіазм й доєдналися до суспільно корисної праці. Потроху приводиться до ладу цвинтар в с.Боришківці. Значний час він не отримував належного догляду і його стан бажає бути кращим. Розпочаті роботи з розчищення кладовища займуть не один день. Прикро, що самі мешканці пасивно сприйняли запрошення взяти участь в суботнику. На заклик прийшло всього кілька осіб, яким не під силу було виконати усі необхідні завдання. Є сподівання, що бажання прибрати кладовище з’явиться в інших, щоб разом таки довести розпочату справу до кінця.