A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Ринок праці Хмельниччини у січні – квітні 2021 року

Дата: 07.05.2021 12:23
Кількість переглядів: 260

 

 

У січні-квітні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 42,8 тис. безробітних громадян, з яких 26,7 тис. мали статус безробітного. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,7 тис. роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 56,6% вакансій було укомплектовано.

Понад 63% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери сільськогосподарського, лісового та рибного господарств, торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, спеціалісти державної служби, середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, укладальники-пакувальники, вантажники та інші.

Основні показники діяльності обласної служби зайнятості у січні-квітні:

  • 7,5 тис. осіб працевлаштовано, в тому числі 5,5 тис. зареєстрованих безробітних;

  • 1,5 тис. осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;

  • 1,7 тис. – проходили професійне навчання;

  • в базі даних налічувалось 12 тис. вакансій.

Станом на 1 травня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,3  тис. осіб, в тому числі 376 військовослужбовців - учасників АТО (ООС), 51 особа з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 1,8 тис. вакансій. На одну вакансію претендували 9 безробітних.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора