Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України

Дата: 11.05.2021 13:32
Кількість переглядів: 242

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України

 

Отримати дозвіл на застосування праці іноземців чи осіб без громадянства на території України можна в регіональному центрі зайнятості за місцезнаходженням підприємства чи установи на заяву роботодавця чи його уповноваженого представника (за довіреністю).

Перелік документів за посиланням    https://cutt.ly/MbA6TA6 

Рішення приймається протягом 7 робочих днів.

У разі задоволення запиту на видачу або продовження дії дозволу розмір плати  становить:  для дозволів, що видаються на строк від 1 до 3 років або їх дія продовжується на такий строк, - шість прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи; від 6 місяців до 1 року включно - чотири прожиткові мінімуми; до 6 місяців - два прожиткові мінімуми.

Важливо!!! Основною вимогою для отримання дозволу на працевлаштування іноземця є виплата роботодавцем заробітної плати у розмірі не менше ніж: 

- п’ять мінімальних заробітних плат – іноземним найманим працівникам у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах;

 - десять мінімальних заробітних плат – для всіх інших категорій найманих працівників.

Слід зазначити, що ці вимоги не поширюються на іноземних IT-фахівців, а також, засновників та учасників юридичної особи, створеної в Україні.

Наразі роботодавці Хмельницької області використовують працю 76 іноземних громадян з Туреччини, Франції, Польщі на підставі дозволів, виданих Хмельницьким обласним центром зайнятості.

Слід зазначити, що застосування праці іноземців має багато «плюсів», а саме: залучення інвестицій, створення нових робочих місць, легалізація праці, сплата податків, впровадження управлінського досвіду іноземних країн тощо. 

Більш детально про працевлаштування іноземців та осіб без громадянства в Україні читайте на сайті Державного центру зайнятості за посиланням  https://cutt.ly/fbSiaQs .

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора