Винуватця смертельної ДТП, в якій загинув велосипедист, засуджено до чотирьох з половиною років позбавлення волі

Дата: 20.05.2021 08:22

Прокурорами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури в суді доведено вину водія у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило летальні наслідки.

Подія сталась у вересні 2018 року поблизу с. Стара Гута Дунаєвецького району Хмельницької області.

Досудовим розслідуванням, яке за процесуального керівництва обласної прокуратури здійснювалось слідчим управлінням ГУНП в області, встановлено, що  водій автомобіля, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, перевищив дозволену швидкість руху та допустив наїзд на велосипедиста, який рухався по проїзній частині в попутному напрямку.

Від отриманих травм 39-річний чоловік  помер на місці події.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого).

Вироком Дунаєвецького районного суду засудженому призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки та взято під варту в залі суду.

(За матеріалами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури)