ФК "Тірас" з Великої Слобідки - чемпіон Кубка району пам’яті Анатолія Крупицького з футболу

Дата: 07.06.2021 09:02

Оле-оле-оле-оле! «Тірас» - чемпіон!

5 червня в Старій Ушиці відбувся фінал Кубка району пам’яті Анатолія Крупицького з футболу. Впевнену перемогу в матчі здобула команда Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади «Тірас» (Велика Слобідка). Наші спортсмени не дали жодного шансу позмагатися за золото ФК «Маків», здолавши суперника з розгромним рахунком 8:0.

До слова, наша команда виходила на поле у статусі діючого володаря Кубка, який виграла на останніх змаганнях 2019 року. Зробивши дубль, «Тірас» вкотре підтвердив своє високе реноме та підніс найкращий подарунок вболівальникам та президенту клубу, депутату ОТГ Валерію Успенському, який вчора відзначав свій день народження.

Вітаємо чемпіонів та усіх причетних з перемогою! Бажаємо нових успіхів як у спорті, так і в житті.