Інформація щодо компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання

Дата: 11.06.2021 20:35

В Департаменті розвитку промисловості та агропромислового комплексу ОДА розпочала роботу обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання. До участі в конкурсі допускаються власники особистих селянських господарств, сімейні фермерські господарства, фізичні особи-підприємці, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які у поточному році закупили установки індивідуального доїння, придбали сільськогосподарську техніку та обладнання, в тому числі трактори потужністю до 90 к.с., навісне та причіпне обладнання.

3 переліком документів, необхідних для участі в конкурсі, можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/WnUlZII та номером телефону 76-21-58.