Футбольні баталії на стадіоні у Кульчіївцях

Дата: 22.06.2021 16:56

Чи то Євро-2020, чи чемпіонат місцевого рівня, футбол однаково захоплює. У ці вихідні свої футбольні пристрасті вирували на стадіоні Кульчієвецького ліцею. Вперше зональні ігри між селами округу організувала староста Кульчіївців, Калиня, Фурманівки, Княжполя, Суржинець Світлана Морочковська.

- Раді з того, що є гарний початок. У спорті росте здорова нація, тому змагання мають стати традиційними, - наголошує Світлана Григорівна.

Дощ, що ніяк не міг вщухнути, не став на заваді футболістам. Це тільки підтверджує те, що спортсмени вміють тримати удар.

У дебютному турнірі між собою зійшлися три команди: Кульчіївці, Калиня та Кульчіївці-юніори, які в такому ж порядку й розташувалися на п’єдесталі пошани. Відзначили переможців кубком і грамотами та подарували командам комплекти м’ячів перший заступник сільського голови Олексій Мірко, Світлана Морочковська та депутат сільської ради Микола Кучер.

Найрезультативніший гравець - Дмитро Дутченко

Кращий воротар – Богдан Шаповал, Артем Сосніцький