Засуджено крадія

Дата: 02.07.2021 14:08

Житель Кам’янеччини, який шість разів засуджувався за вчинення умисних корисливих нетяжких та тяжких злочинів проти власності, судимості за які не зняті та не погашенні у встановленому законом порядку на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний злочин.

Так, зловмисник перебуваючи в торговій залі приміщення магазину, скориставшись відсутністю уваги продавців та покупців, з метою власного збагачення, із торгівельних полиць, шляхом поміщення під свій верхній одяг, вчинив крадіжку алкоголю та не оплативши вартість товару покинув приміщення  магазину.

За принципової позицій окружної прокуратури вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду чоловіка засуджено до реальної міри покарання у вигляді позбавлення волі, за крадіжку з мережевого супермаркету на території міста.