Прокуратурою вжито заходів щодо стягнення заборгованості за оренду комунального майна

Дата: 02.07.2021 14:08

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою вжито заходи щодо стягнення з суб’єктів господарювання заборгованості за оренду комунального майна.

Зокрема, господарським судом Хмельницької області задоволено позови Кам'янець-Подільської окружної прокуратури про стягнення з суб’єктів господарювання на користь Кам'янець-Подільської міської ради заборгованої ними орендної плати за використання приміщень комунальної власності загальною площею 1,4 тис. кв. м.

За позовами прокуратури, судом постановлено рішення стягнути з господарюючих суб’єктів до місцевого бюджету кошти на суму понад 100 тис. гривень за використання приміщень.