Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Роботодавець - клієнт служби зайнятості номер 1

Дата: 02.07.2021 14:10
Кількість переглядів: 331

 

 Сьогодні кількість роботодавців, які звертаються по допомогу в укомплектуванні вакансій, зростає. Наразі Хмельницька обласна служба зайнятості співпрацює з понад 25 тис. роботодавцями.

      З початку року 3,6 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 16,7 тис. вакансій. Рівень укомплектування вакансій по області, завдяки плідній співпраці з роботодавцями та дієвій роботі кар’єрних радників, становить 59%. 

 

Що може  запропонувати роботодавцям служба зайнятості?

 

  • Звичайно, якісний та оперативний підбір персоналу.

  • Організацію співбесіди з шукачами роботи – в режимі онлайн чи офлайн.

  • Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретне робоче місце. 

 

Щоб оптимізувати всі ці процеси та суттєво зекономити час, на вебсайті служби зайнятості є можливість створити електронний кабінет роботодавця. Цей застосунок дозволяє переглядати резюме шукачів роботи з будь-якого гаджета, відслідковувати, як укомплектовуються вакансії на підприємстві, створювати пропозиції роботи та передавати їх для подальшої модерації та розміщення на сайті. Це ще далеко не все. А головне всі ці послуги  БЕЗКОШТОВНІ.

 

Запрошуємо до співпраці!

 

Консультацію можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості за номером (0382) 79-57-40 або в будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ.

 

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора