Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Шукаєте роботу чи працівника? Вам на міні ярмарок вакансій!

Дата: 12.07.2021 11:17
Кількість переглядів: 240

 

 

Виконуючи посередницькі функції на ринку праці, державна служба зайнятості застосовує різні форми співпраці з роботодавцями щодо сприяння в укомплектуванні вільних робочих місць. Серед них – організація та проведення мініярмарків вакансій.

Переваги для шукачів роботи:

- з перших вуст отримують інформацію про підприємство, наявність вільних робочих місць, посадові обов'язки;

- мають нагоду особисто презентувати себе роботодавцю та отримати відповіді на запитання, що пов'язані з працевлаштуванням. 

Зі свого боку роботодавець презентує підприємство, перелік актуальних вакансій, характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів. Інформує про можливість професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, у тому числі шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, перспективу кар’єрного росту. Зацікавлює пільгами, медичним страхуванням та оздоровленням своїх працівників.

«Така співпраця взаємовигідна, безробітні отримують легальну роботу, а працедавці – кваліфікований персонал», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В першому півріччі 2021 року фахівцями Хмельницької обласної служби зайнятості організовано та проведено 43 мініярмарки вакансій на замовлення роботодавців, в яких взяли участь 461 особа.

Консультацію можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості за номером (0382) 79-57-40 або в будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора