Подаємо податкову звітність засобами електронного зв’язку

Дата: 12.07.2021 14:44

Кам'янець-Подільська державна податкова інспекція (далі - ДПІ), нагадує щодо можливості подачі звітності засобами електронного зв’язку, а саме Електронним кабінетом.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал  Державної податкової служби (далі - ДПС).

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису), отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, в тому числі  в Центрі обслуговування платників Кам’янець - Подільської  ДПІ, за адресою:

м. Кам’янець – Подільський, вул. Огієнка, 74  кабінет №116,  телефон (для попереднього запису)  +380967682496.

Також, звертаємо увагу на те, що Меню «Перегляд поданої звітності» надає користувачу Електронного кабінету можливість перегляду раніше поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до ДПС незалежно від способу її подання.