Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу соціального захисту населення та надання соціальних послуг Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Дата: 12.07.2021 17:01

Додаток №1

від 12.07.2021 року №132/2021-р

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади

спеціаліста відділу соціального захисту населення

та надання соціальних послуг

Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Основні вимоги до кандидата:

-     вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування;

• стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше як 2 роки;
  • вільне володіння українською мовою.

• вільне володіння комп`ютером.

Кандидати, що претендують на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування повинні подати декларацію передбачену Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Секретар сільської ради                                                        Ігор КАРМАШ

Додаток №2

від 02.03.2021 року №41/2021-р

конкурсу на заміщення вакантної посади

Слобідсько-Кульчієвецькою сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування:

-  спеціаліста відділу соціального захисту населення та надання соціальних послуг Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Вимоги до кандидатів:

-    вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування;

-    стаж роботи в органах місцевого самоврядування  не менше як 2 роки

-  вільне володіння українською мовою;

-    вільне володіння комп`ютером.

-   знання Конституції України, Закону України "Про місцеве  самоврядування  в Україні",  Закону України "Про службу в  органах  місцевого  самоврядування; законів України «Про державну службу» та «Про запобігання  корупції»,  «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», Закону України «Про державний реєстр виборців», Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», Постанову Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Автобіографія

4. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

5. Копія документів про освіту

6. Копія паспорта;

7. Копія ідентифікаційного коду;

8. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

9. Електронна декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік (як кандидата на посаду) у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: с.Слобідка-Кульчієвецька, вул. Механізаторів, 45, тел. 7-07-83.

За додатковою інформацією звертатись за тел.7-07-83

Секретар сільської ради                                                    Ігор КАРМАШ

Додаток №3

від 12.07.2021 року № 132/2021-р

конкурсної комісії для відбору

кандидатів на заміщення вакантної посади

спеціаліста відділу надання адміністративних послуг

Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Голова комісії:  Бєлікова Оксана Юріївна- заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Секретар комісії: Лупійчук Ніна Петрівна – головний спеціаліст загального відділу;

Члени конкурсної комісії:

Кармаш Ігор Петрович – секретар сільської ради

Кривак Віктор Миколайович – начальник загального відділу сільської ради

Петрунькова Тетяна Федорівна – юрист

Секретар сільської ради                                                  Ігор КАРМАШ