ДО УВАГИ, ЖИТЕЛІВ МІСТА ТА РАЙОНУ

Дата: 20.07.2021 09:52

Кам'янець-Подільська ДПІ, звертається до громадян міста та району щодо проведення  звірки даних  житлової, нежитлової нерухомості  у яких площа будинків  або  квартир підлягає оподаткуванню, а саме:

• квартирах площею понад 60 м2;

• будинках площею понад 120м2;

• будинок плюс квартира понад 180 м2,

також  Ви можете звірити дані щодо:

• розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості,;

• права на користування пільгою із сплати податку;

• розміру ставки податку;

• нарахованої суми податку.

Із зміною  деякими громадянами місця проживання (прописки), податкові повідомлення-рішення  щодо сплати податку на нерухомість та земельного податку були повернуті поштовим оператором до податкової інспекції без вручення.

Тому  прохання до громадян в яких у власності є нерухоме майно, земельні ділянки, що підлягають оподаткуванню, та які не отримали податкове повідомлення - рішення, звернутись  до Центру обслуговування платників податкової інспекції, робоче місце №9 (з паспортом) та  кабінет №231, або  телефон  03849-5-02-49, 03849-5-05-91   для проведення звірки  даних.

Це  унеможливить нарахування штрафних санкцій та пені  за несвоєчасну сплату  податків.