Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Вакцинуватися можуть усі охочі

Дата: 26.07.2021 11:23
Кількість переглядів: 751

Фото без опису

В Україні розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19

Хто може вакцинуватись в Україні?

? Усі охочі українці старші 18 років,

? іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні,

? особи, які подалися на статус біженця в Україні або вже отримали цей статус.

Ви можете записатися на вакцинацію до зручного для вас пункту щеплення чи центру масової вакцинації. Контакти та адреси центрів можна знайти:

- на https://list.covid19.gov.ua/;

- за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. 

Якщо ви працівник охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, військовий чи працівник державних органів влади, зверніться до вашого роботодавця, щоб він сконтактував із регіональним координатором і вас вакцинували за місцем роботи. Або оберіть найближчий пункт чи центр вакцинації. Контакти регіональних координаторів можна отримати в Департаментів охорони здоров’я ОДА/КМДА.

Колективи з понад 50 осіб, охочих щепитися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації за місцем роботи за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

Якщо ви не можете самостійно пересуватися, викличте мобільну бригаду з вакцинації додому за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 або за допомогою сімейного лікаря.

Важливо! Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на саме щеплення.

Усі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. Допоможіть записатися на щеплення від COVID-19 своїм близьким та зробіть це самі.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора