Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЦИВІЛІЗОВАНА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ АКТИВІВ, ЯКІ НЕ БУЛИ ОПОДАТКОВАНІ

Дата: 02.08.2021 10:15
Кількість переглядів: 318

Фото без описуКам'янець-Подільська ДПІ повідомляє громадян міста та району про прийняття  Закону України від 15 червня 2021 р. №1539  «Про  внесення змін до Податкового кодексу України щодо  стимулювання  детінізації  доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального)  добровільного  декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою (визначеною відповідно до п.3 підрозділу 94 ) належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства України.

Звертаємо увагу на те, що добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Наголошуємо, що дана декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України  до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

В рамках амністії  запропоновано ставки оподаткування доходів, які будуть задекларовані, а саме:

  • 5% загальна ставка;
  • 9% для закордонних активів та 2,5% для декларування активів у вигляді ОВДП.

Прийнятий закон – це спосіб цивілізованої легалізації активів, які були приховані від оподаткування.

 

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора