Багатодітним родинам виплатять допомогу до навчального року

Дата: 11.08.2021 16:28

До 1 вересня багатодітним малозабезпеченим сім’ям держава надасть одноразову грошову допомогу, аби підготувати дітей до школи.

?Кошти отримають багатодітні сім’ї, які на 1 серпня є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам.

Допомога призначається на кожну дитину віком від 6 до 18 років (включно) в розмірі 2 тис.грн.

Для нарахування виплат особисто звертатися до органу соціального захисту не потрібно. Вони проводитимуться автоматично за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим з числа багатодітних сімей.

Розмір цієї допомоги не враховується під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій.