Кам’янець-Подільська окружна прокуратура попереджає про поширені випадки шахрайств через мережу Інтернет

Дата: 28.08.2021 08:45

За перше півріччя 2021 року продовжують мати місце випадки вчинення шахрайств при купівлі та продажу товарів через мережу інтернет за допомогою соціальних мереж, та спеціалізованих платформ.

Упродовж першого півріччя 2021 року на території міста та району Кам’янця-Подільського зафіксовано більше 150 випадків вчинення шахрайських дій.

Однією із схем, якою на даний час найчастіше користуються зловмисники є під приводом купівлі товарів надсилання в повідомленням шкідливих посилань, посилань на псевдо сайти банків, з метою заволодіння коштами довірливих громадян.

За вказаний період часу місцеві жителі були ошукані при продажі одягу, побутової електроніки, купівлі меблів, взуття, музичних інструментів, здачі в оренду квартири. Даний перелік не є повним, однак дає розуміння того, що шахраї обирають широкий спектр товарів та послуг, які з першого погляду не викликають підозр, що це є обман.