ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

Дата: 28.08.2021 08:51

Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальні вакансії. Уклавши трудовий договір із роботодавцем, працівник має право на безпечні умови та дотримання режиму праці, право на отримання достойної пенсії та соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.

Станом на 26 серпня 2021 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічується 2,1 тис. вакансій. До переліку найбільш актуальних увійшли:

1. водій автотранспортних засобів – 161 вакансія (середній розмір заробітної плати  8305 грн.);

2. швачка – 125 вакансій (середній розмір заробітної плати 8154 грн.);

3. підсобний робітник – 84 вакансії (середній розмір заробітної плати 6997        грн.);

4. продавець продовольчих товарів – 63 вакансії (середній розмір заробітної плати 6276 грн.);

5. молодший інспектор (поліція) – 55 вакансій (середній розмір заробітної плати   9000 грн.);

6. слюсар-ремонтник – 47 вакансій (середній розмір заробітної плати 9299 грн.);

7. вантажник – 45 вакансій (середній розмір заробітної плати 11397 грн.);

8. кухар - 39 вакансій (середній розмір заробітної плати 6544 грн.);

9. інспектор - 35 вакансій (середній розмір заробітної плати 11000 грн.);

10. електрогазозварник -  30 вакансій (середній розмір заробітної плати 9392 грн.).

Якщо Ви у пошуку роботи та бажаєте працевлаштуватися, створити власне резюме, записатися в електронну чергу до фахівця служби зайнятості, чи подати заявку про актуальні вакансії, заходьте на офіційний сайт Хмельницького обласного центру зайнятості (https://khm.dcz.gov.ua/) або звертайтесь у найближчий центр зайнятості. Наші фахівці безкоштовно стануть Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку підходящої роботи.