Оголошення про проведення відкритих торгів

Дата: 11.10.2021 17:03

Оголошення про проведення відкритих торгів

(згідно ч.2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі»)

1) Найменування: Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада

місцезнаходження: 32389, Україна , Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район, с. Слобідка-Кульчієвецька, вул.Механізаторів, 45;

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04407276;

Категорія Замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2) Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):« Будівництво дитячого садочка на 120 місць вул. Шкільна, 6-Б с. Кам'янка Кам'янець - Подільського району, Хмельницької області (коригування)» код ДК 021-2015 – 45000000-7 (Будівельні роботи та поточний ремонт).

3) Кількість:1 робота;

місце виконання робіт: 32307, Україна , Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район, с. Кам’янка, вул.Шкільна, 6-Б

4) Очікувана вартість предмета закупівлі: 37 829 834,00 грн. (тридцять сім мільйонів вісімсот двадцять дев’ять тисяч вісімсот тридцять чотири гривні 00 копійок) з ПДВ

5) Строк виконання робіт:до 31.12.2022.

6) Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 жовтня 2021 року до 18.00 год.

7) Умови оплати:

Тип оплати

Період, (днів)

Тип днів

Розмір оплати, (%)

Аванс

10

робочі

30

Післяоплата

10

банківські

70

8) Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:українська, якщо інше не передбачено умовами документації.

9) Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):

- розмір: 180 000,00 (сто вісімдесят тисяч гривень 00 копійок) гривень;

- вид: електронна банківська гарантія;

- умови надання забезпечення тендерних пропозицій – відповідно до умов тендерної документації.

10) Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону – не застосовується.

11) розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 % до 3 % очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: 0.5% від очікуваної вартості закупівлі.

12) математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування):PP = P/(1 + (F1 + F2)/PV), де:

PP - приведена ціна;

P - ціна;

F1 - питома вага критерію оцінки обсяг виконаних будівельно-монтажних робіт, запропонованих учасником;

F2 - питома вага критерію оцінки наявність кваліфікованих працівників, запропонованих учасником;

PV - питома вага критерію “ціна”.